
Lid sinds 2020 / Alkmaar, Nederland
10 aangeboden items / 50 verkochte items
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 48 x 56.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 54 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 49 x 58 cm (h x b) |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 35.3 x 38 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 58 x 60.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 37 x 39 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 32.5 x 35.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 36.5 x 38 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 16 x 19.5 cm (h x b) |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 16 x 19 cm (h x b) |