Sebo Detmers (1910-1994)
Noord Laren
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |