Ars-gratia-artis
  3. Ervaren verkoper
  5. Ars-gratia-artis

Ars-gratia-artis

Lid sinds 2017 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 83 verkochte items

Evert Pieters - Tekening/aquarel Boerenmeisje kopen? Bied vanaf 100!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Tekening/aquarel Boerenmeisje
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen