Lid sinds 2020 / Wildervank, Nederland
5 aangeboden items / 171 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 47 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Papier |