Art4You2
  3. Ervaren verkoper
  5. Art4You2

Art4You2

Lid sinds 2020 / Wildervank, Nederland

5 aangeboden items / 171 verkochte items

Justus Donker - Bootjes kopen? Bied vanaf 40!
Justus Donker (1966) Nederlands Bootjes
Afmetingen 47 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Peter Klashorst - Koningin Maxima kopen? Bied vanaf 175!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Koningin Maxima
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Peter Klashorst - African Beauty kopen? Bied vanaf 90!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands African Beauty
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Jacob Kanbier - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 150!
Jacob Kanbier (1949-2020) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Jacques Tange - A very short romance kopen? Bied vanaf 125!
Jacques Tange (1960) Nederlands A very short romance
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen