artaud
  5. artaud

artaud

Lid sinds 2002 / Berlin, Duitsland

21 aangeboden items / 1902 verkochte items

Martin Schwarz - Bewegung in Picasso Bildern - 1998 Handsignierter Orig.Siebdruck kopen? Bied vanaf 95!
Martin Schwarz (1946) Zwitsers KUBISTISCHE PICASSO MONA LISA -Martin SCHWARZ 1998 Handgesigneerde originele zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Dieter Asmus - Turbanträger in Tunesien - für hans georg Kusche - serigrafie kopen? Bied vanaf 215!
Dieter Asmus (1939) Duits Tulbanddrager in Tunesië - voor hans georg Kusche - zeefdruk
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Barbara Beisinghoff - Blaue Komposition - Handsignierte Radierung 1990 kopen? Bied vanaf 99!
Barbara Beisinghoff (1945) Duits Blauwe compositie - gesigneerde ets 1990
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Charlotte Rohrbach - SCHREITENDE - Arno BREKER - 1944 OriginalBromSilberAbzug, VINTAGE kopen? Bied vanaf 175!
Charlotte Rohrbach (1902-1981) SCHREITENDE - Arno BREKER - 1944 OriginalBromSilberAbzug, VINTAGE
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 175
Edward Stiefel - Schiffsbrüchig - 1920 - Handsignierte OriginalLithographie - SCHWEIZ kopen? Bied vanaf 85!
Edward Stiefel (1875-1968) Zwitsers Schipbreuk - 1920 - Handgesigneerde originele litho - ZWITSERLAND
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Dieter Asmus - Mond über Mauer - für hans georg Kusche - lithografie kopen? Bied vanaf 245!
Dieter Asmus (1939) Duits Maan over muur - voor hans georg Kusche - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Otto Heinrich Strohmeyer - 2 Lithographien nach dem “Sklaventanz” und “Humoreske” 1919 Handsigniert kopen? Bied vanaf 110!
Otto Heinrich Strohmeyer (1895-1967) Duits 2 Lithographien nach dem “Sklaventanz” und “Humoreske” 1919 Handsigniert
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Sami Briss - Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert kopen? Bied vanaf 185!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Charlotte Rohrbach - Gerhard HAUPTMANN - 1944 - BromSilberAbzug 30 x 40 cm VINTAGE kopen? Bied vanaf 190!
Charlotte Rohrbach (1902-1981) Gerhard HAUPTMANN - 1944 - BromSilberAbzug 30 x 40 cm VINTAGE
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 190