Lid sinds 2002 / Berlin, Duitsland
21 aangeboden items / 1902 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 85 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23.5 x 18.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 10.5 x 10.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |