artcollective5
  3. Ervaren verkoper
  5. artcollective5

artcollective5

Lid sinds 2017 / 's-Hertogenbosch, Nederland

4 aangeboden items / 41 verkochte items

Wies van Dort - Spaans terras kopen? Bied vanaf 150!
Wies van Dort (1936) Nederlands Spaans terras
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84.5 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Constant - 'Het Verhoor [I]' kopen? Bied vanaf 400!
Constant (1920-2005) Nederlands 'Het Verhoor [I]'
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Hans Mengelberg - Wijwater kan met stop kopen? Bied vanaf 25!
Hans Mengelberg (1885-1945) Nederlands Wijwater kan met stop
Afmetingen 20 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen