Jan de Bie (1946)
papieren en notulen van de asgrauwe / met 2 gesigneerde tekeningen in het boek.
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |

Lid sinds 2017 / 's-Hertogenbosch, Nederland
4 aangeboden items / 41 verkochte items
| Techniek | Hardcover |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 84.5 x 84.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 62 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |