Arteva
  3. Ervaren verkoper
  5. Arteva

Arteva

Lid sinds 2023 / Sint-Niklaas, België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Alfons Van Meirvenne - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 385!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Winterlandschap
Afmetingen 105 x 157 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385