Alfons Van Meirvenne (1932)
Winterlandschap
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 105 x 157 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |