ArthouseCollectionDS
  3. Ervaren verkoper
  5. ArthouseCollectionDS

ArthouseCollectionDS

Lid sinds 2024 / Sittard, Nederland

38 aangeboden items / 49 verkochte items

Paul Indrek Kostabi - “Sprkl dance”. Handgesigneerd. Nr. 84/100. kopen? Bied vanaf 50!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans “Sprkl dance”. Handgesigneerd. Nr. 84/100.
Afmetingen 23 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Pablo Picasso - “Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 40!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Marcello Cassinari Vettor - “Nudo, Milano - Collezione privata”. kopen? Bied vanaf 35!
Marcello Cassinari Vettor (1930) Italiaans “Nudo, Milano - Collezione privata”.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0920. kopen? Bied vanaf 180!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0920.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 180
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Salvador Dali - By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY. kopen? Bied vanaf 35!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY.
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Grade School, 2012, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Grade School, 2012, gesigneerd, E.A.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Guido van Driel - Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat. kopen? Bied vanaf 25!
Guido van Driel (1962) Nederlands Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Pablo Picasso - "La Presse". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans "La Presse".
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - “ Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “ Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso. kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso.
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - “HET GELUK IN GOUD”. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands “HET GELUK IN GOUD”. Handgesigneerd.
Afmetingen 62 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Tafel met lamp kopen? Bied vanaf 45!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Tafel met lamp
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Mark Kostabi - The Dawn is Ours. kopen? Bied vanaf 80!
Mark Kostabi (1961) Amerikaans The Dawn is Ours.
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0720. kopen? Bied vanaf 110!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0720.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 110
Direct kopen
Mark Kostabi - & Tony Esposito “Devine Ecstacy”. kopen? Bied vanaf 69!
Mark Kostabi (1961) Amerikaans & Tony Esposito “Devine Ecstacy”.
Techniek Giclée
Afmetingen 70 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Gottfried Salzmann - “Place de Victoires”. kopen? Bied vanaf 89!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Place de Victoires”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Gottfried Salzmann - “Rue de Rivoli”. kopen? Bied vanaf 89!
Gottfried Salzmann (1943) Duits “Rue de Rivoli”.
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Joan Miro - “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864.
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 51 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Jean Paul Marsman - “TV & PC”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 25!
Jean Paul Marsman (1962) Nederlands “TV & PC”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - “geabstraheerd portret”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 35!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands “geabstraheerd portret”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Linnea Pergola - Four Horses of San Marco. kopen? Bied vanaf 79!
Linnea Pergola (1953) Four Horses of San Marco.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Joan Miro - “Lithografie origineel IV”. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel IV”.
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Pablo Picasso - Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”. kopen? Bied vanaf 70!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”.
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - "Gritty in the city”. Handgesigneerd, nr. 24/30. kopen? Bied vanaf 69!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans "Gritty in the city”. Handgesigneerd, nr. 24/30.
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Bernard Buffet - L'église, 1967. Lithografie. kopen? Bied vanaf 25!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans L'église, 1967. Lithografie.
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Bernard Buffet - Fruit-Dish, 1967. Lithografie. kopen? Bied vanaf 25!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Fruit-Dish, 1967. Lithografie.
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Maartje Wijngaarden - “Face to Face”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 35!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands “Face to Face”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Linnea Pergola - Lugano, Switzerland kopen? Bied vanaf 79!
Linnea Pergola (1953) Lugano, Switzerland
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Leonor Fini - “The Couple, Passion Fruit”. kopen? Bied vanaf 69!
Leonor Fini (1908-1996) Frans “The Couple, Passion Fruit”.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 44 x 36 cm (h x b)
€ 69
Direct kopen
Bernard Buffet - Lampe à pétrole, 1954. Lithografie. kopen? Bied vanaf 25!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Lampe à pétrole, 1954. Lithografie.
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Pablo Picasso - “Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen