Charles Fazzino (1955)
3D-prints raken nooit uit de mode!
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 32 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |