Artprofi
  3. Ervaren verkoper
  5. Artprofi

Artprofi

Lid sinds 2026 / Dormagen, Duitsland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Charles Fazzino - 3D Never Long in the Tooth! kopen? Bied vanaf 1200!
Charles Fazzino (1955) Amerikaans 3D-prints raken nooit uit de mode!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Charles Fazzino - 3D That Santa Barbara Weekend... kopen? Bied vanaf 650!
Techniek Collage
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 650
David Gerstein - Family Car kopen? Bied vanaf 4900!
David Gerstein (1944) Israëlisch Gezinsauto
Techniek IJzer
Afmetingen 71 x 119 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.900