artprojects
  5. artprojects

artprojects

Lid sinds 2021 / Lelystad, Nederland

5 aangeboden items / 39 verkochte items

Paul Nieuwendijk - impressie bos en beek kopen? Bied vanaf 150!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands impressie bos en beek
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Paul Nieuwendijk - Voorbij flitsend peloton WK 2019 Schotland kopen? Bied vanaf 145!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Voorbij flitsend peloton WK 2019 Schotland
TechniekDigitale Print
Afmetingen43 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Paul Nieuwendijk - De leliën des velds kopen? Bied vanaf 100!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands De leliën des velds
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 100
Paul Nieuwendijk - wielrenners op drift kopen? Bied vanaf 100!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands wielrenners op drift
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Paul Nieuwendijk - bloemen impressie kopen? Bied vanaf 180!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands bloemen impressie
TechniekAcryl
Afmetingen54.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 180