Artsel
  3. Ervaren verkoper
  5. Artsel

Artsel

Lid sinds 2019 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 27 verkochte items

Mathews Batu - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 275!
Mathews Batu (1937) Congolees Moeder en kind
Afmetingen 91.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen