atelier-bakhuizen
  3. Ervaren verkoper
  5. atelier-bakhuizen

atelier-bakhuizen

Lid sinds 2016 / Woerden, Nederland

5 aangeboden items / 53 verkochte items

Ernst Vijlbrief - Parijs, Ile Saint Louis kopen? Bied vanaf 75!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Parijs, Ile Saint Louis
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Dick van Luijn - Port Vendres (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 150!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Port Vendres (Zuid-Frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Toon Koster - Stadsbeeld Marokko kopen? Bied vanaf 150!
Toon Koster (1913-1989) Nederlands Stadsbeeld Marokko
Techniek Gouache
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!
Hendrik van Steenwijk (1864-1937) Nederlands Seinpostcomplex Scheveningen
Afmetingen 62 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550