avantgART
  3. Ervaren verkoper
  5. avantgART

avantgART

Lid sinds 2023 / Gengenbach, Duitsland

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Alex Katz - "Alex" (Self Portrait with sunglasses) Mourlot, New York 1970 kopen? Bied vanaf 300!
Alex Katz (1927) Amerikaans "Alex" (Zelfportret met zonnebril) Mourlot, New York 1970
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen