Lid sinds 2023 / Gengenbach, Duitsland
3 aangeboden items / 6 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 120 x 70 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |