Reinout Zikel (1969)
Zonder titel
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2015 / RIJSWIJK, Nederland
9 aangeboden items / 73 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 23 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Drager | Papier |