BabetteClaassenFineArt
  3. Ervaren verkoper
  5. BabetteClaassenFineArt

BabetteClaassenFineArt

Lid sinds 2021 / Zevenaar, Nederland

1 aangeboden items / 9 verkochte items

Kommer Hakkenbrak - Stilleven Leidse Kaas kopen? Bied vanaf 700!
Kommer Hakkenbrak (1953) Nederlands Stilleven Leidse Kaas
Techniek Digitale Print
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen