Lid sinds 2025 / Groningen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 46 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 68 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |