barb52
  5. barb52

barb52

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

10 aangeboden items / 278 verkochte items

Bruno Bruni - Bruno Bruni - " AMARYLLIS II " - Kleuren Offset-lithografie - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Bruno Bruni - " AMARYLLIS II " - Kleuren Offset-lithografie - handgesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen84 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Valerio Adami - Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 69!
Valerio Adami (1935) Italiaans Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Joan Miro - Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000 kopen? Bied vanaf 89!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Enrico Baj - Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Mel Ramos - Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd
TechniekOffset
Afmetingen10.5 x 15 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 85
Max Bill - Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
€ 55
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Bruno Bruni - My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56.7 x 50.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Pidder Auberger - Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert kopen? Bied vanaf 89!
Pidder Auberger (1946-2012) Duits Komposition - Werknummer 107 - Farbhochdruck 1990 - Signiert
TechniekComputerprint
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Pidder Auberger (1946-2012) Duits Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert
TechniekComputerprint
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89