Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 283 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |