barb52
  5. barb52

barb52

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 250 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie

Affiches

Geplaatst doorbarb52

Eindtijd 13-08-2022 om 16:41

TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ernest Trova - Falling man - At Pace/Columbus - Ohio- 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Ernest Trova - Falling man - At Pace/Columbus - Ohio- 1971

Affiches

Geplaatst doorbarb52

Eindtijd 13-08-2022 om 16:45

TechniekOffset
Afmetingen79 cm x 66 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst