barb52
  5. barb52

barb52

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

7 aangeboden items / 283 verkochte items

Bruno Bruni - " FIORE " - offsetlithografie - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Bruno Bruni (1935) Italiaans " FIORE " - offsetlithografie - handgesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Pidder Auberger - - Komposition - Werknummer 107 - Farbhochdruck 1990 kopen? Bied vanaf 89!
Pidder Auberger (1946-2012) Duits - Komposition - Werknummer 107 - Farbhochdruck 1990
Techniek Computerprint
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Pidder Auberger - - Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 kopen? Bied vanaf 89!
Pidder Auberger (1946-2012) Duits - Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990
Techniek Computerprint
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Alexander Calder - original Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 89!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans original Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Enrico Baj - Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Antoni Tapies - Original affiche Roland Garros 2000 - Galerie Lelong , Paris kopen? Bied vanaf 50!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Original affiche Roland Garros 2000 - Galerie Lelong , Paris
Techniek Offset
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
€ 50
Pidder Auberger - Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert kopen? Bied vanaf 89!
Pidder Auberger (1946-2012) Duits Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert
Techniek Computerprint
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89