BarbaraHJK
  3. Ervaren verkoper
  5. BarbaraHJK

BarbaraHJK

Lid sinds 2023 / Hoofddorp, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Hans Klaui - Genummerde (EA/80 E.D.) en gesigneerde zeefdruk uit 1987 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Klaui (1945) Nederlands Genummerde (EA/80 E.D.) en gesigneerde zeefdruk uit 1987
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Ger Jansen - Bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Ger Jansen (1936-2010) Nederlands Bloemen
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen