Lid sinds 2025 / Pescia, Italië
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Lijnschooten
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 31 x 19.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 34.5 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |