Denkor (1944)
Set van 2 aquarellen
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 53.5 x 68.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |