Beda2109
  3. Ervaren verkoper
  5. Beda2109

Beda2109

Lid sinds 2023 / Heerhugowaard, Nederland

5 aangeboden items / 4 verkochte items

Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Jos van Dijk - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 150!
Jos van Dijk (1913-2000) Nederlands Winterlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Abraham Ortelius - Hollandiae Antiquorum kopen? Bied vanaf 40!
Abraham Ortelius (1527-1598) Belgisch Nederlands Hollandiae Antiquorum
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Henri Matchavariani - Sportauto kopen? Bied vanaf 30!
Henri Matchavariani (1939) Frans Sportauto
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Abraham Ortelius - Brabantiae Germaniae Inferioris kopen? Bied vanaf 40!
Abraham Ortelius (1527-1598) Belgisch Nederlands Brabantiae Germaniae Inferioris
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen