Corneille (1922-2010)
Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille
| Afmetingen | 31 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2023 / Heerhugowaard, Nederland
5 aangeboden items / 4 verkochte items
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 36 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 38 x 51 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 43 x 58 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |