Lid sinds 2012 / zutphen, Nederland
7 aangeboden items / 151 verkochte items
| Techniek | Aquagravure |
| Afmetingen | 76 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 70 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Carborundum |
| Afmetingen | 68 x 88 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |