
Lid sinds 2018 / AMSTELVEEN, Nederland
4 aangeboden items / 80 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 43 x 49 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 26 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 10.4 x 9.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 42.5 x 53.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |