
Lid sinds 2023 / Waasmunster, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |