benedict2005
  5. benedict2005

benedict2005

Lid sinds 2003 / Leipzig, Duitsland

33 aangeboden items / 51 verkochte items

Frank Martinez - 1 Peso originaler Geldschein, unzirkuliert, Kuba, mit bedruckt, handsigniert kopen? Bied vanaf 35!
Frank Martinez (1971) Cubaans Origineel bankbiljet van 1 Peso, niet in omloop, Cuba, gedrukt, met de hand ondertekend
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen7 x 15 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Klaus Hähner-Springmühl - Mischtechnik, 1995, Unikat kopen? Bied vanaf 790!
Klaus Hähner-Springmühl (1950-2006) Duits Gemengde techniek, 1995, uniek
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 790
Gregor-Torsten Kozik - Mischtechnik aus DER GRAL, handsigniertes Unikat auf Karton, 2000 kopen? Bied vanaf 690!
Gregor-Torsten Kozik (1948) Duits Gemengde techniek uit THE GRAIL, handgesigneerd uniek stuk op karton, 2000
Afmetingen50.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 690
Wolfgang Smy - „Der Zielschwimmer“ (links), „Karla hat Tiefgang“ (rechts) kopen? Bied vanaf 3200!
Wolfgang Smy (1952) Duits “De finishzwemmer” (links), “Karla heeft diepgang” (rechts)
TechniekAcryl
Afmetingen41.5 x 54.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.200
Klaus Hähner-Springmühl - Ausstellungsplakat, Rarität, handsigniert, nur ca. 10 Exemplare, 1998 kopen? Bied vanaf 49!
Klaus Hähner-Springmühl (1950-2006) Duits Tentoonstellingsaffiche, zeldzaamheid, handgesigneerd, slechts ca. 10 exemplaren, 1998
TechniekDigitale Print
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49