benhoek
  3. Ervaren verkoper
  5. benhoek

benhoek

Lid sinds 2012 / biervliet, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Arie van Geest (1948) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen