Lid sinds 2012 / biervliet, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 46 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 132 x 106 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |