Berck-art
  3. Ervaren verkoper
  5. Berck-art

Berck-art

Lid sinds 2018 / Culemborg, Nederland

7 aangeboden items / 4 verkochte items

Frits Weiland - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Henri Riviere - Le Crepuscule nr8 uit Aspects de la Nature kopen? Bied vanaf 350!
Henri Riviere (1884-1951) Frans Le Crepuscule nr8 uit Aspects de la Nature
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Corrie Haverkort - Bali Fish Market kopen? Bied vanaf 250!
Corrie Haverkort Nederlands Bali Fish Market
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nel Kluitman - Lugoggia in Tessin kopen? Bied vanaf 150!
Nel Kluitman (1906-1990) Nederlands Lugoggia in Tessin
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Adriaan Terhell - Polder met Molen kopen? Bied vanaf 50!
Adriaan Terhell (1863-1949) Nederlands Polder met Molen
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Wally Moes - Biddend Meisje in klederdracht in Laren kopen? Bied vanaf 180!
Wally Moes (1856-1918) Nederlands Biddend Meisje in klederdracht in Laren
Techniek Houtskool
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen