bertkunst
  3. Ervaren verkoper
  5. bertkunst

bertkunst

Lid sinds 2017 / Molenhoek, Nederland

1 aangeboden items / 9 verkochte items

Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 58!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58