Willem de Zwart (1862-1931)
Rivierhaven / Aan de kade
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 35 x 38.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |