Bertone
  3. Ervaren verkoper
  5. Bertone

Bertone

Lid sinds 2021 / Vinkeveen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Annelies Jonkhart - Bloemen stilleven wat tot leven komt kopen? Bied vanaf 1500!
Annelies Jonkhart (1945) Nederlands Bloemen stilleven wat tot leven komt
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500