Annelies Jonkhart (1945)
Bloemen stilleven wat tot leven komt
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |