BGJ-vanderHorst
  3. Ervaren verkoper
  5. BGJ-vanderHorst

BGJ-vanderHorst

Lid sinds 2026 / Houten, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ferdinand Luigini - Publié par l'Estampe Moderne , 14 rue de Richelieu, Paris, 1928 kopen? Bied vanaf 35!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Publié par l'Estampe Moderne , 14 rue de Richelieu, Paris, 1928
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35