Lid sinds 2025 / Lelystad, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 170 x 206 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 120 x 270 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |