Bogaertsmark
  3. Ervaren verkoper
  5. Bogaertsmark

Bogaertsmark

Lid sinds 2025 / Hasselt, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Paule Nolens - paarden kopen? Bied vanaf 100!
Paule Nolens (1924-2008) Belgisch paarden
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Paule Nolens - paarden kopen? Bied vanaf 1000!
Afmetingen 150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Paule Nolens - koeien kopen? Bied vanaf 650!
Paule Nolens (1924-2008) Belgisch koeien
Afmetingen 100 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650