Paule Nolens (1924-2008)
paarden
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |