Lid sinds 2011 / Nuenen, Nederland
10 aangeboden items / 28 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 17.5 x 13.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 54 x 63 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
| Techniek | Gravure |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 36 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 69 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |