Borchgreve
  3. Ervaren verkoper
  5. Borchgreve

Borchgreve

Lid sinds 2011 / Nuenen, Nederland

10 aangeboden items / 28 verkochte items

Hans Innemee - Me and You kopen? Bied vanaf 69!
Hans Innemee (1951) Nederlands Me and You
Afmetingen 17.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Hans Innemee - The Cat kopen? Bied vanaf 69!
Hans Innemee (1951) Nederlands The Cat
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Hans Innemee - Together kopen? Bied vanaf 69!
Hans Innemee (1951) Nederlands Together
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Hans Innemee - To wisper, to wonder, to look. kopen? Bied vanaf 525!
Hans Innemee (1951) Nederlands To wisper, to wonder, to look.
Afmetingen 54 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Dick Ket - Acht tekeningen van Dick Ket kopen? Bied vanaf 67!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Acht tekeningen van Dick Ket
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 67
Direct kopen
Vincent van Gogh - Acht tekeningen van Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 165!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Acht tekeningen van Vincent van Gogh
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 165
Direct kopen
Hans Innemee - Being big kopen? Bied vanaf 89!
Hans Innemee (1951) Nederlands Being big
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Hans Innemee - The Von Pig family singers kopen? Bied vanaf 345!
Hans Innemee (1951) Nederlands The Von Pig family singers
Afmetingen 69 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Hans Innemee - The relativity of balance kopen? Bied vanaf 279!
Hans Innemee (1951) Nederlands The relativity of balance
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Direct kopen