Walasse Ting (1929-2010)
galerie Delaive Amsterdam
| Techniek | Overig |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |

Lid sinds 2026 / Bergen (NH), Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 91 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |