brasser8
  5. brasser8

brasser8

Lid sinds 2015 / ALKMAAR, Nederland

1 aangeboden items / 16 verkochte items

Jannetje Prins - Femme en profil kopen? Bied vanaf 299!
Jannetje Prins (1893-1980) Nederlands Femme en profil
Afmetingen75 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299