Emile Cornelis (1946)
Gebogen Venus
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 15 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2025 / Stein, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Gewicht | 5000 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 150 x 150 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |