Brigitte64
  3. Ervaren verkoper
  5. Brigitte64

Brigitte64

Lid sinds 2025 / Stein, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Emile Cornelis - Gebogen Venus kopen? Bied vanaf 500!
Emile Cornelis (1946) Nederlands Gebogen Venus
Techniek Brons
Afmetingen 45 x 15 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Paul Vincken - Vrouwenduo kopen? Bied vanaf 350!
Paul Vincken (1952-2014) Nederlands Vrouwenduo
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen