Kees van Dongen (1877-1968)
Espagnole 1925
| Techniek | Sjabloondruk |
| Afmetingen | 26 x 19 cm (h x b) |

Lid sinds 2019 / Breda, Nederland
12 aangeboden items / 252 verkochte items
| Techniek | Sjabloondruk |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25 x 18.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 18 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Sjabloondruk |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 25 x 19.5 cm (h x b) |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Techniek | Litho |