bruk21
  3. Ervaren verkoper
  5. bruk21

bruk21

Lid sinds 2019 / Breda, Nederland

12 aangeboden items / 252 verkochte items

Kees van Dongen - Espagnole 1925 kopen? Bied vanaf 395!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Espagnole 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 395
Kees van Dongen - In de garderobe - 1925 kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans In de garderobe - 1925
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 18.5 cm (h x b)
€ 200
Maurits Cornelis Escher - Gieter kopen? Bied vanaf 1075!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Gieter
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.075
Direct kopen
Kees van Dongen - Colère 1925 kopen? Bied vanaf 725!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Colère 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 725
Direct kopen
Corneille - Kat en 2 mensen kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kat en 2 mensen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Marc Chagall - Rachel kopen? Bied vanaf 325!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Rachel
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 325
Direct kopen
Kees van Dongen - Croquis 1925 kopen? Bied vanaf 550!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Croquis 1925
Techniek Varia
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 550
Direct kopen
Kees van Dongen - Prière 1925 kopen? Bied vanaf 475!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Prière 1925
Techniek Varia
Afmetingen 25 x 19.5 cm (h x b)
€ 475
Direct kopen
Kees van Dongen - Portrait de Femme 1925 kopen? Bied vanaf 795!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Portrait de Femme 1925
Techniek Varia
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 795
Direct kopen
Marc Chagall - Sarah en de engelen kopen? Bied vanaf 250!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Sarah en de engelen
Techniek Litho
€ 250
Direct kopen
Marc Chagall - Hagar kopen? Bied vanaf 250!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Hagar
Techniek Litho
€ 250
Direct kopen