Jan Sirks (1885-1938)
Utrecht, Buurtkerk
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 71 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |