BWSelles32
  3. Ervaren verkoper
  5. BWSelles32

BWSelles32

Lid sinds 2026 / Nieuwegein, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Sirks - Utrecht, Buurtkerk kopen? Bied vanaf 150!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Utrecht, Buurtkerk
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150