CArt
  3. Ervaren verkoper
  5. CArt

CArt

Lid sinds 2017 / Winterswijk, Nederland

1 aangeboden items / 67 verkochte items

George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!
George Davidson & Co (1867-1987) Engels Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke
Afmetingen 16 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 486 g
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 25
1 bieding