George Davidson & Co (1867-1987)
Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke
| Afmetingen | 16 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 486 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2017 / Winterswijk, Nederland
1 aangeboden items / 67 verkochte items
| Gewicht | 486 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |