
Lid sinds 2024 / Kerkrade, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 77 x 100 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 33000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 76 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |