Celeste1
  3. Ervaren verkoper
  5. Celeste1

Celeste1

Lid sinds 2025 / Huizen, Nederland

5 aangeboden items / 23 verkochte items

Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!
Clemens Briels (1946) Nederlands Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 5 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 160 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet kopen? Bied vanaf 75!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Prachtig beeld handdruk op grote voet
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 450 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels (1946) Nederlands Jungfrau zeer beperkte oplage
Techniek Overig
Afmetingen 16 x 4 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 160 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Eddy Samson (1914-1981) Nederlands Prachtig schilderij ingelijst
Afmetingen 68 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20