Cello1
  3. Ervaren verkoper
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

17 aangeboden items / 1639 verkochte items

Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 29!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Henk Erkelens - Materieschilderij kopen? Bied vanaf 75!
Henk Erkelens (1937-2011) Nederlands Materieschilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 24.9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Jef Diederen - Gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerde lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Wim Motz - Tekening "Bouw Overschie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening "Bouw Overschie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Piet Warffemius - zeefdruk " Fly my sadness" kopen? Bied vanaf 34!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zeefdruk " Fly my sadness"
Afmetingen 57 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Bouke Ylstra - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29.4 x 20.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
George Claessen - Schilderij Venetie kopen? Bied vanaf 125!
George Claessen (1909-1999) Engels Schilderij Venetie
Afmetingen 75 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Onbekend - Schilderij kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Schilderij
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Wim Motz - Litho "Improvisatie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Improvisatie"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Gerard Bellaart - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Bellaart (1946) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 27.8 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Onbekend - zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend zeefdruk
Afmetingen 56.3 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Diverse auteurs - 21 boeken over glaskunst kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars 21 boeken over glaskunst
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Diverse auteurs - tien boeken over keramiek kopen? Bied vanaf 20!
Diverse kunstenaars tien boeken over keramiek
Techniek Softcover
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 20!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen