Chris4750
  3. Ervaren verkoper
  5. Chris4750

Chris4750

Lid sinds 2026 / Blaricum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Harry Balm - Boerderijen in sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Harry Balm (1940) Nederlands Boerderijen in sneeuwlandschap
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85