Paul Whistler (1938-1974)
verdediging van de toekomst
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 27 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |

Lid sinds 2026 / Doesburg, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Karton |
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Karton |