CIRQ_Collection
  3. Ervaren verkoper
  5. CIRQ_Collection

CIRQ_Collection

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

4 aangeboden items / 80 verkochte items

Jan Oosterman jr. - ‘Dag is een gat’ 1991 kopen? Bied vanaf 95!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands ‘Dag is een gat’ 1991
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
€ 95
Direct kopen
Jozef Cantre - Affiche (houtsnede) 'De Schoone Voleinding', 1932 kopen? Bied vanaf 195!
Jozef Cantre (1890-1957) Belgisch Affiche (houtsnede) 'De Schoone Voleinding', 1932
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 57.2 x 42.2 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands Porseleinen dubbelblad 'Montaillou VI' 1985
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Oosterman jr. - porseleinen sculptuur, 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Oosterman jr. (1911-1996) Nederlands porseleinen sculptuur, 1979
Afmetingen 18.5 x 19 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen