Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland
4 aangeboden items / 80 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 57.2 x 42.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 33 x 33 cm (h x b) |
| Afmetingen | 18.5 x 19 x 5 cm (h x b x d) |