Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Groep Poppen
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 36 x 49 cm (h x b) |
€ 350
Lid sinds 2019 / Alkmaar, Nederland
19 aangeboden items / 211 verkochte items
Techniek | Gouache |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 15 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 55 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 17 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Techniek | C-Print |