Jean Ruiter (1942-2005)
Corpus Constructed 1995 met 10 originele foto's
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |

Lid sinds 2019 / Alkmaar, Nederland
21 aangeboden items / 243 verkochte items
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 89 x 59 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 67 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 38 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 84 x 59 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 58 x 42 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |