Ine Mensink-Jenniskens (1951)
Landloper en Honing verzamelen
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / Nijmegen, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |