CollectionWim
  3. Ervaren verkoper
  5. CollectionWim

CollectionWim

Lid sinds 2025 / Nijmegen, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Ine Mensink-Jenniskens - Landloper en Honing verzamelen kopen? Bied vanaf 40!
Ine Mensink-Jenniskens (1951) Nederlands Landloper en Honing verzamelen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Harry Vlamings - Nadering en benadering kopen? Bied vanaf 60!
Harry Vlamings (1938) Nederlands Nadering en benadering
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60