Conberg
  3. Ervaren verkoper
  5. Conberg

Conberg

Lid sinds 2012 / Vleuten, Nederland

4 aangeboden items / 39 verkochte items

Kees Koeman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Kees Koeman (1895-1954) Nederlands Zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 65 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
herman de vries - Veritas Existentiale kopen? Bied vanaf 200!
herman de vries (1931) Nederlands Veritas Existentiale
Techniek Serie/Box
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen