Lid sinds 2012 / Vleuten, Nederland
4 aangeboden items / 39 verkochte items
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 65 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 44 x 31 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65.5 x 86.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |