Coos
  3. Ervaren verkoper
  5. Coos

Coos

Lid sinds 2020 / DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Marinus Pieter Semeijn - Kerk te Loosduinen No 4 kopen? Bied vanaf 50!
Marinus Pieter Semeijn (1892-1978) Nederlands Kerk te Loosduinen No 4
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen