culvrij
  5. culvrij

culvrij

Lid sinds 2015 / culemborg, Nederland

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!
Hans Nahuijs - Kitz SteinhornTekening / Aquarel
Geplaatst doorculvrij
Eindtijd 08-12-2022 om 20:30
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers - geen titelTekening / Aquarel
Geplaatst doorculvrij
Eindtijd 08-12-2022 om 20:56
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36.5 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst